Artykuły

Aktualizator iziNorm 

Monday, November 07, 2011 3:05:00 PM

W dniu dzisiejszym został opublikowany najnowszy aktualizator w wersji 1.9. Najnowsza wersja oprócz przyjemniejszej szaty graficznej zawiera poprawki które przy pobieraniu plików sprawdzają uprawnienia zapisu do folderu również jeżeli jest to folder na udostępnionym dysku.

Najnowszy aktualizator również jest pierwszym który potrafi zaktualizować iziNorm dla systemu SolidEdge.

Aktualizator można pobrać ze strony udostępnionych plików.

 

 

Nowa wersja iziNorm 4.0 

Wednesday, November 02, 2011 1:00:00 PM

W dniu dzisiejszym zostały zakończone prace nad najnowszą wersją iziNorm 4.0. Najnowsza wersja systemu SolidWorks 2012 wprowadziła trochę zamieszania w API co skutkowało tym, że starsze wersje iziNorm nie chciały poprawnie działać. Dlatego główny nacisk w najnowszej wersji został położony na zapewnienie kompatybilności z najnowszymi wersjami systemu SolidWorks.

Główną zmianą w stosunku do poprzedniej wersji iziNorm jest rezygnacja z równań które opisywały wymiary elementów normowych. Aktualnie parametry są  przekazywane bezpośrednio do wymiarów. Aktualna technika jest identyczna z tą stosowaną w Toolbox więc jest już sprawdzona i wydaj się że działa trochę szybciej.

W najnowszej wersji iziNorm zostały również poprawione możliwości importowania indeksu użytkownika z systemu ERP oraz została poprawiona stabilność programu w szczególności w przypadku wymiany parametrów uplasowanych wcześniej części normowych.

Przed instalacją iziNorm 2012 zaleca się odinstalowanie wersji 2011. Odinstalowanie wykonywane jest za pomocą instalatora. Proszę jednak pamiętać o wykonaniu wcześniejszej kopii wygenerowanych części normowych (domyślnie jest to folder: C:\Program Files\SWPNormData\PNFiles). Ma to szczególne znaczenie w przypadku gdy były wykonywane projekty z częściami iziNorm.

Aktualizację do najnowszej wersji iziNorm można wykonać również za pomocą ktualizatora internetowego. 

Nowa strona internetowa 

Tuesday, November 01, 2011 1:00:00 PM

Od dnia 1 listopada 2011 zdecydowaliśmy się na opublikowanie nowej strony internetowej.

Poprzednia strona internetowa iziSoft, która wdrożona została kilka lat temu, nie była odpowiednio dostosowana do obecnych wymogów technologicznych. Głównym problemem był brak systemu zarządzania treścią, dzięki któremu moglibyśmy w szybki i łatwy sposób edytować zawartość serwisu.

Nowa witryna posiada mechanizmy, dzięki którym w szybki sposób możemy odnaleźć konkretne informacje, pobrać najnowsze wersje oprogramowania i poprawki a przygotowane forum internetowe stanie się z czasem bazą cennych informacji na temat oferowanych systemów.

Mamy nadzieję, że nowa strona spodoba się Państwu pod względem wizualnym oraz będzie wygodna i funkcjonalna.

Page 2 of 2 << < 1 2

Site Map | Printable View | © 2008 - 2024 iziSoft | HTML 5 | CSS |