Części znormalizowane iziNorm

W odpowiedzi na oczekiwania rynku iziSoft opracowała na podstawie Polskich Norm dodatek części normowych 3D iziNorm dla systemu SolidWorks. Bogaty zbiór parametrycznych części znormalizowanych zawiera śruby, nakrętki, podkładki, kołki, łożyska, kształtowniki i wiele innych. Dodatkową funkcjonalność docenią konstruktorzy tworzący wykazy części oraz informatycy stojący przed problemem połączenia informacji konstrukcyjnych z systemami ERP. iziNorm jest adresowany dla użytkowników SolidWorks 2008 oraz nowszych.


Czytaj więcej ...

 

Zarządzanie iziProcess

Stworzone przez iziSoft rozwiązanie (bazujące na iziCRM) wykorzystuje najnowsze technologie informatyczne w klasie aplikacji sieciowych. iziProcess wspomaga działania marketingowe oraz dzięki zawansowanym funkcjom raportowania pozwala na prezentację informacji. Opracowane z myślą o indywidualnych potrzebach Klientów zawiera szereg modułów wspomagających procesy biznesowe. Tylko takie podejście może przynieść wymierne korzyści naszym Klientom i satysfakcję iziSoft. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami iziProcess oraz usług które oferujemy.

Czytaj więcej ...

Usługi i wsparcie

Pragniemy, aby każdy użytkownik oprogramowania oferowanego przez iziSoft był w pełni zadowolony. Dokładamy wszelkich starań, by nasze programy były jak najbardziej funkcjonalne i dlatego liczymy się z każdym zdaniem użytkowników i wciąż doskonalimy poszczególne wersje. Zapewniamy pełną pomoc techniczną dla każdego użytkownika oraz staramy się aby oferowane wsparcie techniczne było na najwyższym poziomie. Zobacz co oferujemy naszym klientom.


Czytaj więcej ...

Sprzęt komputerowy

Proponujemy naszym klientom kompleksową obsługę: Od doboru parametrów serwera, poprzez dostawę i instalację systemu, po utrzymanie i obsługę serwisową. Oferta firmy zawiera modele zaspokajające potrzeby każdego środowiska: ekonomiczne serwery jednoprocesorowe dla małych firm jak i maszyny wieloprocesorowe w obudowach tower i rack. Dostarczmy serwery wybranych wiodących firm teleinformatycznych. Uzupełnieniem oferty serwerów dla firm wymagających integracji zasobów są systemy pamięci masowych.

 

iziNorm dla SOLIDWORKS

Artykuły


Site Map | Printable View | © 2008 - 2024 iziSoft | HTML 5 | CSS |