Wsparcie techniczne

Pragniemy, aby każdy użytkownik oprogramowania iziSoft był w pełni zadowolony. Dokładamy wszelkich starań, by nasze programy były jak najbardziej funkcjonalne i dlatego liczymy się z każdym zdaniem użytkowników i wciąż doskonalimy poszczególne wersje. Zapewniamy pełną pomoc techniczną dla każdego użytkownika oraz staramy się aby oferowane wsparcie techniczne było na najwyższym poziomie. Zobacz co oferujemy naszym klientom.

Wraz z zakupem oprogramowania produkowanego przez iziSoft jakim jest iziNorm oraz iziCRM/PDM, otrzymują Państwo roczną gwarancję liczoną od daty dostarczenia oraz telefoniczne wsparcie techniczne obejmujące funkcjonalność aplikacji. W ramach oferowanego wsparcia technicznego gwarantujemy:

1. Otrzymywanie najnowszych wersji oprogramowania
2. Skuteczną pomoc w rozwiązywaniu
problemów
3. Ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania
4. Uwzględnienie w najnowszych wersjach potrzeb Użytkowników

Po upływie okresu gwarancyjnego możliwe jest przedłużenie wsparcia technicznego o kolejny rok. 

Polityka prywatności

iziSoft dokłada wszelkich starań by chronić i szanować Twoją prywatność.

Jeżeli zdecydujesz się zarejestrować na naszej stronie lub oprogramowaniu, zostaniesz poproszony o wprowadzenie wybranych informacji o Tobie i/lub Twojej firmie. Wprowadzając powyższe dane osobowe zgadzasz się na ich zbieranie i przetwarzanie. Nasze oprogramowanie przechowuje informacje, w takiej formie, w jakiej zostały wprowadzone przez Ciebie (jako firma lub indywidualnie). Przechowujemy tylko informacje, które zostały wprowadzone przez Ciebie i/lub użytkowników z Twojej organizacji.
Dane wprowadzone przez użytkowników pozostają ich własnością i nie będziemy ich wykorzystywać i upubliczniać bez Twojej zgody.

Zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (EU) 2016/679 masz prawo do:
- zapomnienia - skasowania Twoich danych z naszych serwerów,
- wglądu w Twoje, przetwarzane przez nas, dane osobowe,
- poprawienia,
- wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 


Site Map | Printable View | © 2008 - 2023 iziSoft | HTML 5 | CSS |