System zarządzania iziProcess

iziCRM/PDM jest systemem stworzonym przez iziSoft służącym do zarządzania dokumentacją oraz informacją. Dzięki zastosowaniu komputerów oraz naszego oprogramowania możliwe jest przeniesienie dokumentów, danych i zapisów funkcjonujących w formie papierowej na formę elektroniczną, oferując równocześnie bogate możliwości automatyzacji zapisów, rejestracji działań, obiegu dokumentów i zadań oraz wyposażając użytkownika w skuteczne narzędzia nadzorowania i analizy stanu systemu w postaci obszernych funkcji raportowania.

Najważniejsze zalety systemu iziCRM/PDM:

- wykazy części z uwzględnieniem elementów wirtualnych takich jak farba, nalepka itp,
- statusy oraz workflow,
- wersja samodzielna i zintegrowana z systemem Solid Edge,
- funkcje raportowania dowolnej informacji zapisanej w systemie,
- modułowa budowa z możliwością zdefiniowania uprawnień dostępu do danych w każdym module,
- niespotykana łatwość wdrożenia,
- współpraca z innymi systemami CAD oraz aplikacjami takimi jak Microsoft Office, LibreOffice, PDF,
- możliwość użycia darmowej wersji SQL Server 2012 Express - w ramach jego ograniczeń co do wielkości bazy danych wynoszącej 10GB,
- 100% transakcyjny - oznacza to, że w systemie zapisywane są wszystkie części złożenia albo żadne (np. jeżeli wystąpi jakiś błąd),
- wersja 32 i 64 bitowa pracująca w systemach Widows XP - Windows 8,
- numeratory o dowolnym stopniu skomplikowania, również z parametrami podawanymi przez użytkownika,

Praca każdego przedsiębiorstwa związana jest ze zbieraniem, obróbką i analizą dużej liczby informacji. Sprawne posługiwanie się informacją i efektywne jej wykorzystanie wymaga komputerowego wspomagania w zakresie szeroko rozumianego przetwarzania danych. Do takich właśnie zadań został stworzony system iziCRM/PDM który pozwala na wydajną pracę nawet z bardzo dużymi bazami które zawierają kilka milionów dokumentów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii oraz budowy modułowej pozwala na dowolne dopasowanie do potrzeb przedsiębiorstwa.

Warto również wspomnieć o możliwości pracy iziCRM/PDM bezpośrednio w środowisku systemów CAD takich jak Solid Edge, SolidWorks czy Inventor. Z punktu widzenia użytkownika praca w systemie zintegrowanym (jako Addin) czy wersji samodzielnej jest identyczna gdyż oba środowiska mają identyczną funkcjonalność oraz identyczne działanie. To którą wersję uruchomi użytkownik zależy od preferencji samego użytkownika jak również od administratora systemu który może zdefiniować odpowiednie reguły.

Galeria

Główne okno iziCRM/PDM iziCRM/PDM dla Solid Edge iziCRM/PDM dla SolidWorks
Site Map | Printable View | © 2008 - 2020 iziSoft | HTML 5 | CSS |