Polityka prywatności i usunięcie danych

iziSoft dokłada wszelkich starań by chronić i szanować Twoją prywatność.

Jeżeli zdecydujesz się zarejestrować na naszej stronie lub oprogramowaniu, zostaniesz poproszony o wprowadzenie wybranych informacji o Tobie i/lub Twojej firmie. Wprowadzając powyższe dane osobowe zgadzasz się na ich zbieranie i przetwarzanie. Nasze oprogramowanie przechowuje informacje, w takiej formie, w jakiej zostały wprowadzone przez Ciebie (jako firma lub indywidualnie). Przechowujemy tylko informacje, które zostały wprowadzone przez Ciebie i/lub użytkowników z Twojej organizacji.
Dane wprowadzone przez użytkowników pozostają ich własnością i nie będziemy ich wykorzystywać i upubliczniać bez Twojej zgody.

Zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (EU) 2016/679 masz prawo do:
- zapomnienia - skasowania Twoich danych z naszych serwerów,
- wglądu w Twoje, przetwarzane przez nas, dane osobowe,
- poprawienia,
- wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Każda osoba lub organizacja której dane dotyczą, ma prawo żądania od iziSoft niezwłocznego usunięcia wszystkich jej aktywności i posiadanych danych.  W tym celu wystarczy wysłać mail do izisoft@izisoft.pl o treści takiej jak poniżej lub podobnej:

Mail: ………………………………….., zwracam się z prośbą o usunięcie moich danych osobowych, powołując się na fakt, że nie istnieją podstawy prawne do ich przetwarzania. Przyjmuję do wiadomości, że wniosek będzie skuteczny dopiero po zweryfikowaniu mojej tożsamości.


Site Map | Printable View | © 2008 - 2024 iziSoft | HTML 5 | CSS |